Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00

Core Workout Grup Dersi

core workout grup dersi

Karın Çekirdeğinin etrafındaki kasların yoğun bir programla etkin hale getirilmesi, daha güçlü bir vücut için hayati bir bileşendir. Daha güçlü bir karın, günlük yaşamda ya da en sevdiğiniz sporları yaparken, o sporun gerektirdiği hareket kabiliyetlerini yapmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırır. Her şeyi bir arada tutan ana bir çekirdektir. Bizim abs sınıflarımızda tüm hareketlerin yardımcı serileri vardır, bu yüzden kendi fitness seviyenizi belirlerken zorluk çekmeyeceksiniz. 15 dakikalık bu sınıfta, uzman eğitmenimizle hem vücut ağırlığınız, hem de yardımcı bir kaç spor ekipmanı ile daha güç bir karın oluşturacaksınız. Ayrıca bu sınıfa girdikten sonra, ana odak noktası karın olan ama tüm vücut egzersizlerinden oluşan zorlu kardiyo bir mat sınıfı olduğunu göreceksin.

GRUP DERSİ SAATLERİ(2)

  • Salı

    19.00 - 19.30

  • Perşembe

    19.00 - 19.50

Karın Bağlantısı ve Düzgün Postür

Karın Antrenmanları sadece göğüs (torasik omurga) bölgenizde bir fleksiyon hareketini içermez. Bir çok farklı düzlemde çok farklı hareketler ile karın gücünüzü arttırabilirsiniz.

Fazla karın çalışılarak torasik omurgada yaratılan kamburluk ve ya omuzların içe kapanmaması için bir çok farklı harekette karın bölgenizi aktif hale getireceksiniz.

15 Dakikalık Antrenman Akışı

Sadece 15 dakika süren bu karın derslerini bitirdiğinizde iyi bir karın serisi çalıştığınızı yaşadığınız acıdan sizlerde fark edeceksiniz. Akışı oldukça eğlenceli ve nerdeyse ara vermeden yapılan oldukça güçlü bir ders için herkesi Core workout sınıflarına bekleriz.

Beslenme ve Antrenman

Beslenmenizin karın bölgesinde oluşacak gelişimde ne kadar büyük rol oynadığını gayet iyi biliyorsunuz. Amacınız kısa sürede karın bölgesinde iyi bir görünüş elde etmek ise, derslere geldiğiniz kadar beslenme konusunuda aksatmamanız gerekir. Size uygun bir diyet listesi ve düzenli antrenman ile hayatınızda değiştiremeyeceğiniz hiç bir şey yok.