Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00
grup ders

Grup Dersleri

Grup Dersleri Takvimi

PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
10.00
19.00
20.00
Yoga Grup Dersi
20.00 - 20.50

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

No events available!

GRUP DERSLERİNİN 5 ÖNEMLİ FAYDASI

İnsanlar spor salonundaki ilk günlerinde ne yapmaları gerektiğinden çok emin olamaz. Bir grup egzersiz sırasını bir grup ise hareketlerin anlamını çözmekle zaman harcar. Spora yeni başladıysanız ya da fazla fitness bilginiz yoksa, grup dersleri sizin için iyi bir çözüm olabilir.

MOTİVASYON

1

Grup derslerinde hedeflerinize motive olmak, ekip arkadaşlarınız sayesinde daha da kolaylaşıyor. Birlikte ilerleme kaydedeceğiniz arkadaşlarla antrenman saatlerinizi daha eğlenceli hale getirecek bu gruplara katılmayı ihmal etmeyin. Grup dersleri motive olmak için harika bir yöntemdir. Kendinizi ve başkalarını daha fazla motive edin ve daha fazla zorlayın.

YAPI

2

Grup dersleri, düşünmek veya plan yapmak zorunda kalmadan antrenman yapmak için harika bir yoldur. Her ders, ısınma, dengeli egzersiz ve soğuma şeklinde yapılandırılmıştır.

UYGUN FORM

3

Fitness eğitmeninin en önemli görevlerinden biri uygun formu göstermenin yanısıra hareketin doğruluğundan emin olmaktır. Sınıftaki herkesin egzersizleri doğru şekilde yürütüyor olması, potansiyel sakatlıkları önleyecektir.

ÇEŞİTLİLİK

4

Kardiyo, ABS, zumba, yoga, Pilates, speedy fiit... liste uzayıp gidiyor. Haftalık programınızda çeşitli derslere yer vermek vücudunuzu şaşırtıp metabolizmanızı hızlandırarak antrenmanınızı rutinlikten uzaklaştıracaktır.

EĞLENCE ve SOSYALLEŞME

5

İnsanlarla bağlantı kurmayı ve sevdiğiniz bir aktiviteye katılmayı seçtiğinizde, genellikle kendinize benzeyen insanlarla birliktesiniz demektir. Artık bu dönemde kimse birbiri ile iletişim kurmadan teknolojik yollar ile bütün işlerini halledebiliyor. Ancak teknolojinin yerini tutamayacağı bir şey var, başkalarıyla yüz yüze bağlantı! Bir grup pilates sınıfına katılmak, insanlarla vakit geçirme isteğimizi beslemeye yardımcı olur. Hepimiz sosyal yaratıklarız ve ihtiyacımız olan biraz bile olsa sosyalleşmek. Salonumuzdaki grup dersleri bu ihtiyacı gidermenin en eğlenceli ve sağlıklı yoludur.