Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00
iletisim header

İletişim

HARİTA
Adres

19 Mayıs, Uzay Sok. 5/1, 34736 Kadıköy/İstanbul

Telefon

05398878881

E-Posta

info@sportsfactoryturkey.com

İLETİŞİM FORMU

  GÖNDER

  İLETİŞİME GEÇ
  Hala iletişime geçmediyseniz; birlikte küçük bir Kozyatağı turuna çıkıp spor salonumuzu keşfetmeye ne dersiniz ?

  Bizimle nereden iletişime geçebileceğiniz ve bize nasıl ulaşacağınız sayfamızın altındaki iletişim bilgileri kısmındadır.

  Yolculuğumuza ilk önce Bostancı-Fenerbahçe Sahil’den başlayalım. Bol gürültülü ve kalabalıklaşan şehir hayatına adeta meydan okuyan bir sahil yolundan bahsediyoruz. Şehrin içinde bir tatil bir doğa kaçamağı… Masmavi denizin tepesinde uçarak çılgınca balık kovalayan martılar ve yeşille mavinin arasında yürüyüş yapan siz. Şuan bile hayalinizde güneşin sıcaklığını ve aydınlığını hissettiniz değil mi ? Kulaklığınızda en sevdiğiniz şarkılar çalmaya başlarken doğanın harekete geçirici özelliği sizi motive ediyor. Öyleyse artık gerçek bir yolcuğa hazırsınız. Tabi bizimle hala iletişime geçmediyseniz.

  Bostancı Adalar İskelesi’nden başlayan yürüyüşünüz, Dalyan’da çimenlerde sona erdi. Kahvenizi yudumladıktan sonra Kozyatağı’ndaki spor salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Salonumuzun en sevilen özelliklerinden biri ulaşılabilir olması. Tercih ettiğiniz spor salonunun ulaşım imkanları açısından kolay olması oldukça önemli.

  Sizi en son sahilde bırakmıştık. Dilerseniz sahilin herhangi bir sokağından yukarı doğru çıkıp Marmaray ile Suadiye İstasyonu’nda inebilirsiniz. Yada yürümeye doyamadıysanız Suadiye’ye doğru tempolu bir yürüyüşe başlayabilirsiniz. Böylelikle antrenman öncesi ısınma kardiyonuzu da yapmış olursunuz. Zamanı verimli kullanmak, spor ve hayatını birbirine entegre etmek adına oldukça önemli.

  Suadiye’ye geldiniz. Artık bize oldukça yakınsınız. 7 dakikalık bir yürüme mesafesinden sonra bolca park ve ağaçla karşılacağınız Kozyatağı semtimizdesiniz.

  Salonumuza gelmeniz için biraz daha sabretmenizi rica ediyoruz. Çünkü E-5’ten gelecek onları unutmamamız lazım. Oldukça merkezi konumda olan salonumuza, sahil yolu ve minibüs caddesinden gelebileceğiniz gibi E-5 üzerinden de ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey Kozyatağı Metro’ya varmak. Kozyatağı durağından sonra 10 dakikalık bir yürüyüşün ardından salonumuzdasınız.

  Geldiğinizde sizi ne bekliyor ?

  Yolculuğunuzun sonunda semtimizin görüntüsüne uygun olan renkli saksılarla dolu bir bahçeye varıyorsunuz. Eğer bizimle daha önceden iletişime geçtiyseniz; emin olun ki çoktan tanındınız. Daha önce hiç iletişime geçmediyseniz ve salonumuzu ilk defa ziyaret ediyorsanız; sıcak bir karşılama ile karşı karşıyasınız demektir.

  Belki cümlemizi değiştirmemiz gerekebilir. Yolculuğunuz, aslında kapıdan içeri girdikten sonra başlıyor.

  Sizden istediğimiz harekete geçmeniz.

  Hedeflerinize ulaşmanız bizim önceliğimiz. Sporu severek yapmanız ve bir yaşam şekline dönüştürmeniz de bizim hedefimiz. Biz, size sporu sevdirebildikçe başarılıyız.

  Vücudunuzda ve düşüncelerinizde değişimi farkettiğiniz an, sporun size neler yapabileceğine inanamayacaksınız.

  BİZİ TAKİP EDİN