Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00
neden sports factory

Neden Sports Factory?

LİMİTLERİNİ KEŞFET

ADAPTASYON PROGRAMLARI

1

Detaylı bir vücut analizinin ardından, eğitmenlerimiz tarafından yazılan adaptasyon programına başlıyorsunuz. Sağlık durumunuza bağlı olarak yazılan adaptasyon programı ile iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.

PERSONAL TRAINER

2

Kişiye özel eğitmenimizle yapacağınız bu antrenmanlar, hedeflerinize hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmanızda yardımcı olacak. Derslere başlamadan önce kişisel hedeflerinizi belirlemek için demo dersinizi talep edin. Eğitmenimizle bire bir geçireceğiniz bu dakikalar vücut gelişiminizde önemli rol oynayacak.

SAĞLIKLI SPOR

3

Medikal kuruluşlarla iş ortaklığı olan Sports Factory Turkey, çalışma programlarını, kadrosunda bulundurduğu uzmanlar eşliğinde eklem ve kardiovasküler sağlığınızı en iyi şekilde koruyacak ve varsa mevcut sakatlıklarınızın tedavisine destek olacak şekilde hazırlamaktadır.

KALİTELİ EKİPMANLAR

4

Sports Factory Turkey, son teknoloji ürünü, eklem sağlığını koruyan, darbe emici yapıya sahip üst düzey ergonomik kardio cihazları, multifonksiyonel fitness ve olimpik Free Weight ekipmanları ile hizmet vermektedir.

TECRÜBELİ EĞİTMENLER

5

İster profesyonel sporcu olun, ister sağlıklı yaşam için spor yapın, kadrosunda branşlarında uzman 9 eğitmen bulunduran Sports Factory Turkey, sizleri tüm bireysel gereksinim ve hedeflerinize yönelik hazırlayacak ve destekleyeceklerdir.

HİJYEN

6

Temizlik ve hijyen konusuna üst düzey önem veren Sports Factory Turkey, Cleno Touch hijyen sertifikası almaya hak kazanmış bir kuruluştur.

Sports Factory
4.9
Based on 132 reviews
powered by Google
Burak GüçlüBurak Güçlü
07:07 01 Jun 22
Butik bir salon olmasına rağmen yeterli ekipmana sahip, temiz, kalabalık olmayan ve rahat bir şekilde spor yapabileceğiniz bir yer. En önemli artısı bilgili ve kaliteli hocalara sahip olması. Birçok yeri denemiş birisi olarak en rahat ve verimli şekilde çalıştığım, gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir spor salonu Sports Factory 🙂
Hakan KurtulmuşHakan Kurtulmuş
13:28 18 May 22
Bir yılı aşkın süredir üyesi olduğum spor salonum.Arkadaşımın vasıtasıyla başlayıp sonrasında özellikle Tolga Hocamın titiz ve detaylı yardımlarıyla birer birer basamakları tırmandığım bir deneyim yaşadım. Samimiyetle harmanlanmış profesyonel yaklaşımları beni kendilerine bağlayan ana etmen oldu ve de kedileri ve bir de salona her girişte kendisiyle oynanması için yolunuzu kesip etrafınızda dört dönen Berlin. :)Sözün özü kalabalık olmayan nezih bir salon arıyorsanız; spor yapmak için hevesiniz var ama bir desteğe ihtiyacım var diyorsanız burası tam size göre.
Zeynep DURAKZeynep DURAK
18:02 17 May 22
Salona gitmeye başladıktan sonra Batu hocanın plates derslerine katıldım, sonra Tolga Hoca eşliğinde spor yapmaya başladım, tek başıma yaptığım şeyin spor olmadığını fark ettim, Tolga Hocanın desteğiyle yapamayacağımı düşündüğüm şeyleri bile yapmaya başladım, hadi son 2, bırakma bir tane daha yap diyerek gün geçtikçe ilerleme kaydetmeme yardımcı oldu, genel olarak iyi bir ekip ve temiz bir spor salonu, teşekkürler Tolga Vidinligil
Levent DurakLevent Durak
08:12 17 May 22
Tam anlamıyla işinin uzmanı, ilgili ve samimi bir ekibin çalıştığı, abartıdan uzak, amaca hizmet eden, temiz bir spor salonudur. Çalışan ekip de, salonu kullanan üyeler de kaliteli. Özellikle birlikte çalıştığım hocam Tolga'nın uzmanlıkları ile verdiği tavsiyeleri sayesinde, sadece birlikte çalıştığımız zamanlar değil, günlük yaşamdan beslenme düzenime kadar her konuda büyük değişim yaşadım diyebilirim.
Serkan KangalSerkan Kangal
20:04 18 Mar 22
Yaklaşık 8 aydır düzenli olarak gitmekte olduğum spor salonu. İlk girdiğimde ne birisini tanıyordum, ne de bana yakın sayılabilecek bir yerdi. Ama dışardan temiz, sakin, çok kasıntı tiplerin olmadığı bir yer olarak gördüm ve o nedenle ilk burayı deneme kararı almıştım İstanbul'a taşındığımda. Tam olarak da öyle bir yer çıktı.Üstüne ek olarak, personel çok yardımsever, arkadaş canlısı ve bilgili. Hatta kendi açımdan sporun sürekliliğini sağlayan önemli etmenlerden biri Alikan hoca diyebilirim. Beraber son 8 ayda çok ciddi gelişim gösterdik ve bunu uzun süre devam etmeyi düşünüyorum.Eğer spora gitmeyi düşünüyor ama ortamdan dolayı endişe duyuyorsanız burayı bir deneyin derim. Tüm endişelerinizi ortadan kaldıracak bir ortam ve kadro var. Sadece ağırlık vs. değil, yoga ve pilates gibi şeyler de mevcut.Not: Çok çok nadiren maps'e yorum yazarım, ama buraya gerçekten bir şeyler yazılması gerekiyordu. Yaşam tarzı ve düzeni değiştirecek kalitede çok az yer vardır.Not 2: Başta kediler olmak üzere aşırı derecede hayvan dostu bir mekan. Spora ek olarak kedi severek ekstra bir terapi alıyorsunuz resmen 🙂
js_loader

EĞİTMENLERİMİZLE TANIŞIN

TRAINERS

Pilates
FITNESS
FITNESS
FITNESS - PILATES
FITNESS - PILATES
PILATES - FITNESS
PILATES - FITNESS
PILATES

Kulübünüzde bir çok kere pılates mat dersinde bulundum. Özel ders niteliğinde bir workshop havasında geçen bu dersler, vücut gücümü ve doğru postürü bulmamda önemli bir rol oynadı.

Zahide Çat Marketıng Dırector