Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00

PERSONAL TRAINING

SPORTSFACTORY

KİŞİSEL EĞİTİM

TRAINING

Kişisel eğitmenlerimiz başkalarına nasıl egzersiz yapılacağını öğretmek üzere eğitim almışlardır. Egzersizlerinizde size rehber olmakla birlikte, kişisel sağlık ve beslenme planlarınızı da birlikte belirleyebileceğiniz bir yaşam danışmanınız olacaklardır. Hedefleriniz için en etkin alıştırmaların hangileri olduğunu bilmiyorsanız, bu hedeflere ulaşmanız olası değildir. Örneğin amacınız karın bölgesinde güç oluşturmaksa, ancak tüm zamanınızı kardiyo egzersizlerine harcamanız yalnızca vakit kaybı olacaktır. Egzersiz yaparken, sakatlanma riskini en aza indirgemek de oldukça önemlidir. Her yıl birçok insan eğitimini almadıkları egzersizleri yaparken ciddi şekilde yaralanır. Bu da uzun süre boyunca spordan uzak kalmalarına sebep olacağı gibi gündelik hayatlarını da olumsuz etkileyebilir. Antrenman teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir eğitmen, sakatlık riskini büyük ölçüde azaltacak ve fitness rutininizin etkinliğini artıracaktır.

DENEME DERSİMİZE KATILIN

DEMO

Kulübümüzde personal training hizmeti almadan önce, size daha kaliteli hizmet verebilmek ve bizi daha iyi tanımanızı sağlamak adına ücretsiz deneme dersleri gerçekleştiriyoruz. Eğitmenimiz, sağlık durumunuzu ve hedeflerinizi öğrenip, ders içinde vücudunuzun gereksinimlerini ve gücünü keşfeder. Bu dersin bitiminde, eğitmenimizin sizle ilgili fikirleri oluşur ve eğer ders alımı gerçekleşirse size özel bir çalışma ve beslenme programı dersler başlamadan eğitmeniniz tarafından hazırlanır.

  BAŞVUR

  Sadece 20 ders alarak başladığım yolda bugün itibariyle 100.dersimi gerçekleştirdim. Vücut değişimimin yanı sıra Emre Kayaoğlu ile yaptığım tüm dersler benim için çok eğlenceliydi.

  Selen Özcivit Finansal Kontrol

  Bu zamana kadar bulamadığım disiplini kulüp içerisinde tanıştığım eğitmenim Alikan Yoler sayesinde kazandım. Onun bana vermis olduğu destek ve süreci kusursuz takip etmesi derslerimin sonunda bana bir çok doğru alışkanlık kazandırdı.

  Koray Doğu Finans Direktörü

  Bu zamana kadar bulamadığım disiplini kulüp içerisinde tanıştığım eğitmenim Alikan Yoler sayesinde kazandım. Onun bana vermis olduğu destek ve süreci kusursuz takip etmesi derslerimin sonunda bana bir çok doğru alışkanlık kazandırdı.

  Koray Doğu Finans Direktörü

  KİŞİSEL EĞİTİMİN AYRICALIKLARI

  DOĞRU FORMU ÖĞRETMEK

  Kişisel antrenörünüz, egzersizleri nasıl doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz konusunda size rehberlik eder. Spor salonunda yeni iseniz veya ağırlık kaldırmaya yeni başlıyorsanız, egzersizleri nasıl yapacağınızı öğrenmek özellikle yararlı olabilir. İyi bir tekniğe sahip olmak, sakatlanma riskinizi düşürecektir. Hedeflenen kasları düzgün bir şekilde çalıştırmak ve gelişiminizi en üst düzeye çıkarmak için, antrenörünüz size iyi bir antrenman arkadaşı olacaktır.

  GÖZÜ ÜSTÜNÜZDE

  Tek başına çalışırken, duruşunuzu, pozisyonunuzu veya hareket aralığını nasıl ayarlamanız gerektiğini her zaman kestiremeyebilirsiniz. Kişisel antrenörler, personal training eğitiminiz sırasında sizi izleyerek rehberlik eder ve hatalarınızı düzeltirler. Bu durum, sakatlanma riskini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve hedef kasları doğru şekilde çalıştırdığınızdan emin olmanızı sağlar.

  DOĞRU BİLGİ PAYLAŞIMI

  Kişisel antrenörler, antrenman türleri ve egzersizler konusunda zengin bilgi ve deneyime sahiptirler. Ayrıca daha sağlıklı bir hayat sürmek için günlük hayatınızda yapılabilecek değişiklikleri ele almanıza yardımcı olurlar. Fitness hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik ederek doğru yönlendirmelerde bulunur.

  LİMİTLERİNİZİ ZORLAR

  Kişisel antrenörler sağlık ve zindelik konusunda çok tutkuludur. Hedeflerinize ulaşmanız için size destek olurlar. Potansiyelinizi ve neler yapabileceklerinizi eğitmenlerimizle daha iyi gözlemleyeceksiniz.

  SORUMLU OLUN

  Yorgun düştüğümüz günlerde, basit mazeretlere sığınarak spor salonuna gitmekten vazgeçiyoruz. Gittikçe bu durum rutinimiz haline geliyor ve sporu bir alışkanlık haline getiremiyoruz. Ancak sağlıklı bir vücut ve iyi bir görünüm yalnızca antrenman disiplininden kopmamakla mümkün. Sizi bekleyen bir kişisel eğitmene sahip olmak, programınıza sadık kalmak konusunda çok daha motive edici olacaktır.

  SİZE ÖZEL BİR EĞİTİM PROGRAMI SUNAR

  Kişisel antrenörler, bir standart üyeliğin cevap veremediği ihtiyaçlarınızı karşılayan, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi göz önünde bulunduran size özel bir eğitim programı oluşturacaklardır. Kişilerin hedefleri farklı olabileceği gibi (kilo kaybı, kas kazanımı, bölgesel sıkılaşma, kondisyon vs.) aynı antrenman ve beslenme modellerine verilen tepkiler de kişiden kişiye değişebilir. Bu sebeple tek boyutlu bir yaklaşım doğru değildir. Kişisel eğitmeniniz programınızı sizin ihtiyaçlarınıza göre izleyecek, uyarlayacak ve geliştirecektir. Modern antrenman tekniklerini uygulayarak en iyi sonucu alacaksınız.