Daha güçlü RUTİN ANTRENMANLARINIZDAN KURTULUN. BİRE BİR EĞİTMENLERİMİZLE SONUCA ODAKLANIN. NE ÖNERİYORUZ?

KİŞİSEL EĞİTİMİN AYRICALIKLARI

DOĞRU FORMU ÖĞRETMEK

1

Kişisel antrenörünüz, egzersizleri nasıl doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz konusunda size rehberlik eder. Spor salonunda yeni iseniz veya ağırlık kaldırmaya yeni başlıyorsanız, egzersizleri nasıl yapacağınızı öğrenmek özellikle yararlı olabilir. İyi bir tekniğe sahip olmak, sakatlanma riskinizi düşürecektir. Hedeflenen kasları düzgün bir şekilde çalıştırmak ve gelişiminizi en üst düzeye çıkarmak için, antrenörünüz size iyi bir antrenman arkadaşı olacaktır.

GÖZÜ ÜSTÜNÜZDE

2

Tek başına çalışırken, duruşunuzu, pozisyonunuzu veya hareket aralığını nasıl ayarlamanız gerektiğini her zaman kestiremeyebilirsiniz. Kişisel antrenörler, eğitiminiz sırasında sizi izleyerek rehberlik eder ve hatalarınızı düzeltirler. Bu durum, sakatlanma riskini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve hedef kasları doğru şekilde çalıştırdığınızdan emin olmanızı sağlar.

DOĞRU BİLGİ PAYLAŞIMI

3

Kişisel antrenörler, antrenman türleri ve egzersizler konusunda zengin bilgi ve deneyime sahiptirler. Ayrıca daha sağlıklı bir hayat sürmek için günlük hayatınızda yapılabilecek değişiklikleri ele almanıza yardımcı olurlar. Fitness hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik ederek doğru yönlendirmelerde bulunur.

LİMİTLERİNİZİ ZORLAR

4

Kişisel antrenörler sağlık ve zindelik konusunda çok tutkuludur. Hedeflerinize ulaşmanız için size destek olurlar. Potansiyelinizi ve neler yapabileceklerinizi eğitmenlerimizle daha iyi gözlemleyeceksiniz.

SORUMLU OLUN

5

Yorgun düştüğümüz günlerde, basit mazeretlere sığınarak spor salonuna gitmekten vazgeçiyoruz. Gittikçe bu durum rutinimiz haline geliyor ve sporu bir alışkanlık haline getiremiyoruz. Ancak sağlıklı bir vücut ve iyi bir görünüm yalnızca antrenman disiplininden kopmamakla mümkün. Sizi bekleyen bir kişisel eğitmene sahip olmak, programınıza sadık kalmak konusunda çok daha motive edici olacaktır.

SİZE ÖZEL BİR EĞİTİM PROGRAMI SUNAR

6

Kişisel antrenörler, bir standart üyeliğin cevap veremediği ihtiyaçlarınızı karşılayan, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi göz önünde bulunduran size özel bir eğitim programı oluşturacaklardır. Kişilerin hedefleri farklı olabileceği gibi (kilo kaybı, kas kazanımı, bölgesel sıkılaşma, kondisyon vs.) aynı antrenman ve beslenme modellerine verilen tepkiler de kişiden kişiye değişebilir. Bu sebeple tek boyutlu bir yaklaşım doğru değildir. Kişisel eğitmeniniz programınızı sizin ihtiyaçlarınıza göre izleyecek, uyarlayacak ve geliştirecektir. Modern antrenman tekniklerini uygulayarak en iyi sonucu alacaksınız.

EĞİTİM

Kişisel eğitmenlerimiz başkalarına nasıl egzersiz yapılacağını öğretmek üzere
eğitim almışlardır. Egzersizlerinizde size rehber olmakla birlikte, kişisel sağlık ve
beslenme planlarınızı da birlikte belirleyebileceğiniz bir yaşam danışmanınız
olacaklardır.

Egzersiz yaparken profesyonel destek almak iki nedenden dolayı çok önemlidir:

  • Hedefleriniz için en etkin alıştırmaların hangileri olduğunu bilmiyorsanız, bu hedeflere ulaşmanız olası değildir. Örneğin amacınız karın bölgesinde güç oluşturmaksa, ancak tüm zamanınızı kardiyo egzersizlerine harcamanız yalnızca vakit kaybı olacaktır.
  • Egzersiz yaparken, sakatlanma riskini en aza indirgemek de oldukça önemlidir. Her yıl birçok insan eğitimini almadıkları egzersizleri yaparken ciddi şekilde yaralanır. Bu da uzun süre boyunca spordan uzak kalmalarına sebep olacağı gibi gündelik hayatlarını da olumsuz etkileyebilir. Antrenman teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir eğitmen, sakatlık riskini büyük ölçüde azaltacak ve fitness rutininizin etkinliğini artıracaktır.

DENEME DERSİ AL

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz, sizleri salonumuza davet etmek üzere aramak isteriz.

6 ay geçirdiğim bu harika mekan için bir kaç şey söylemek istedim. Oturduğum yere yakınlığı ve butik bir fitness salonu olması nedeniyle Sports Factory’i seçtim. Gittiğim süre içerisinde kişisel gelişimim olarak çok fayda gördüm. Özellikle Alikan Hoca’nın benimle yakından ilgilenmesi, programıma sadık kalabilmem için sürekli pozitif olarak yönlendirmesi, bu süreçte doğru sporla istediğim yere ulaşmamda en büyük katkıdır.

Ahmet Manzurel Bankacı

Öncelikle temiz bir işletme bunu söylemek istiyorum: Çalışanların ilgisi insanı genelde hep güler yüzlü karşılandım. Butik olması, çok kalabalık olmaması ve aletlerin yeterliliği pozitif yanları.

Zeynep Sarıca Doktor

FORMUNU KORU!

Daha dengeli, kuvvetli ve koordineli bir vücut yapısına sahip olmak istiyorsanız, sizin için dizayn edilen özel programlar ile yaşam kalitenizi bir üst seviyeye taşıyın. Bir çok farklı antrenman metotlarını hedeflerinize göre uyarlayın. Değişiminizi düzenli ölçümlerle takip edin. Kişisel eğitim ile odak sizsiniz. Sağlık ve fitness hedefinize özel olarak bir program tasarlıyoruz ve bunları başarmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Çalışmak istediğiniz belirli hedefleriniz veya geçmiş sakatlıklarınız varsa, kişisel eğitim idealdir.
1
HAREKETE GEÇ
2
ZAMANINI PLANLA
3
ANTRENMANLARA BAŞLA
4
HEDEFLERİNE ULAŞ
WhatsApp chat