i

Personal Training M.P.T

#SPORTSFACTORYTURKEY

Kayıt Ol

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz, sizleri salonumuza davet etmek üzere aramak isteriz.

01

2020 yılında yeniliklerimizden biri kişisel eğitmenler ile tanışma fırsatı. Her ay bir özel ders hakkınız üyelik kapsamında geçerli olacak.
İstediğiniz eğitmenden ‘’Prime’’ saatlerimizde isminizi yazdırıp onunla 40 dakikanızı geçirip Özel Ders (Personal Training) yapabileceksiniz.
Eğitmenimizle ister beslenme programınız ile ilgili konuşun, isterseniz zorlandığınız bir bölge için antrenman planlayın. Yada tüm vücut antrenmanı yapın. Bu hakkı her ay kullanabilecek, antrenman ve beslenme planlarınızı düzenleyebileceksiniz.

#TAMMOTİVASYON

M.P.T

02

Bu kapsamda size vermiş olduğumuz alanda yardımlarımızla ekip olarak her zaman size antrenman programlarınızda yardımcı oluyoruz. M.P.T ile bu ilgi ve özeni sizi daha iyi tanıyıp antrenmanlarınızın bir personal trainer ile çalışır gibi verimli geçmesini istiyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için eğitmenlerimizin sizin için ayarladıkları saatlere bizimle iletişime geçerek yada internet sitemizden form doldurup talep göndererek oluşturmanız yeterli.

NE ÖNERİYORUZ?

03

NEDEN SPORTS FACTORY?

✔️Kilo verme
✔️ Kas oranı artımı ve sıkılaşma
✔️ Hipertrofik gelişim
✔️ Antrenman mekanikleri
✔️ Özel beslenme programları (kan tahlili) ketojenik diyet, sporla diyet programları kalori alımları
✔️ Speedy fııt hııt workout

PERSONAL TRAINING

04

Kişisel antrenörünüz, egzersizleri nasıl doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz konusunda size rehberlik eder. Spor salonunda yeni iseniz veya ağırlık kaldırmaya yeni başlıyorsanız, egzersizleri nasıl yapacağınızı öğrenmek özellikle yararlı olabilir. İyi bir tekniğe sahip olmak, sakatlanma riskinizi düşürecektir. Hedeflenen kasları düzgün bir şekilde çalıştırmak ve gelişiminizi en üst düzeye çıkarmak için, antrenörünüz size iyi bir antrenman arkadaşı olacaktır.

Kişisel antrenörler, antrenman türleri ve egzersizler konusunda zengin bilgi ve deneyime sahiptirler. Ayrıca daha sağlıklı bir hayat sürmek için günlük hayatınızda yapılabilecek değişiklikleri ele almanıza yardımcı olurlar. Fitness hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik ederek doğru yönlendirmelerde bulunur.

Bu hizmetimizden yararlanmak için eğitmenlerimizin sizin için ayarladıkları saatlere bizimle iletişime geçerek yada internet sitemizden form doldurup talep göndererek oluşturmanız yeterli.

WhatsApp chat