Siyatik hakkında

PİLATES – MAT GRUP SINIFLARI

PİLATES – MAT GRUP SINIFLARI

PİLATES HAKKINDA

Pilatese ilk defa başlamak istiyorsanız ve reformer size çok yabancı geliyorsa, bizim mat sınıflarımız sizler için çok uygun bir seçenek olacaktır. Doğru postür duruşunu hedef alan bu derslerde aynı zamanda fazlasıyla ter atacaksınız. En az reformer kadar değerli bu egzersizleri sadece bir mat ile gerçekleştireceğiz.

PİLATES-MAT GRUP SINIFI SAATLERİ

19:00

PAZARTESİ & ÇARŞAMBA

10:00

PAZARTESİ & ÇARŞAMBA & CUMA

PİLATES GRUP DERSLERİNE KATILMAK İÇİN 3 ETKİLİ NEDEN

SOSYAL BAĞLANTI

1

İnsanlarla bağlantı kurmayı ve sevdiğiniz bir şeyi yapmaya katılmayı seçtiğinizde, genellikle kendinize benzeyen insanlarla birliktesiniz demektir. Artık bu dönemde kimse birbiri ile iletişim kurmadan teknolojik yollar ile bütün işlerini halledebiliyor. Ancak teknolojinin yerini tutamayacağı bir şey var, başkalarıyla yüz yüze bağlantı! Bir grup pilates sınıfına katılmak, insanlarla vakit geçirme isteğimizi beslemeye yardımcı olur. Hepimiz sosyal yaratıklarız ve ihtiyacımız olan biraz bile olsa sosyalleşmek, bir Pilates sınıfı bu durumu beslemek için harika bir yoldur.

PİLATES İLE SAĞLIK

2

Pilates, temel gücü geliştirmek ve zihin-beden bağlantımızı arttırmak için yapılan bir spordur. Joseph Pilatesten günümüze uzanan bu sporun beden sağlığınızı koruyucu ve iyileştirici etkisi bilimsel olarak defalarca kanıtlanmıştır. Kişinin fiziksel görünümüne ve duruşuna katkısının yanı sıra, bir çok bedensel rahatsızlık ve kronik ağrıların tedavisi için de son derece faydalıdır. Özellikle günümüzde, ofis yaşantısı sebebiyle çoğu insanda sıklıkla görülen bu gibi rahatsızlıklar karşısında bir çok doktor ve sağlık çalışanı da pilatesi önermektedir

KOLAY UYUM

3

Pilates’te acemi misiniz? Bir Pilates grup sınıfına katılmakta hiç tereddüt etmeyin. Egzersiz seansları bir dizi farklı beceri seviyesi ile doldurulur. Ayrıca sizi rahatlatmaya yardımcı olacak başlangıç derslerimiz ve workshoplarımızda olacaktır. Zindelik ya da deneyiminiz ne olursa olsun, Pilates grup sınıfları, herkesin bir noktada yeni başladığını anlayan, eğitmenler tarafından doğru ve sağlıklı bir şekilde yönlendirilir.

KAYIT OL

WhatsApp chat