Bizi Takip Edin
+90 532 1659632 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 5/1 Kozyatağı Kadıköy 10:00 - 22:00
Image Alt

Eğitmenlerimiz

EĞİTMENLERİMİZLE TANIŞIN

TRAINERS

Eğitmen Kadromuz İle Tanışın

Profesyonel kadromuz ile farklı bir antrenman deneyimi fırsatı yakalayın. Alanında tecrübeli hocalarımızla antrenman yapma fırsatı bulun.

Bir eğitmen harika bir kaynaktır.

Planlamaya değil yapmaya odaklanın !

Yaş ilerledikçe ya da spor bilimine uzaksak, egzersize yönelik motive olmak zorlaşır, bu nedenle bir eğitmen rehberine ve motivasyona sahip olmanız devamlılık sürecinizi arttırır. Kişisel eğitmenler iyi bir yapı oluşturabilir. Sizin için düşünmeyi ve antrenman planlamasını yapabilir, böylece planlamadan ziyade “yapmaya” odaklanabilirsiniz.

Vücudunuzu tanımadan harekete geçmek ve kötü uygulanan antrenman programları bu riskleri yukarıya taşımaktadır. Bilgili bir kişisel antrenör egzersiz yapma becerinizi ve becerilerinizi geliştirmekle birlikte, sakatlanma riskinizi de azaltır.

Gelecek yıllarınıza mutlu, sağlıklı ve güçlü olarak devam etmek istemez misiniz? Fiziksel olarak aktif kalmak için motivasyon bulmanın zor olduğunun farkındayız. Bu engeli ortadan kaldırmanız için bir personal trainer ile birlikte çalışmak her anlamda bir ayrıcalıktır.

Kadromuzu oluştururken farklı alanlarda uzmanlaşmış hocalar seçmeye özen gösterdik. Fitness antrenmanları, hedefe yönelik olarak farklılık göstermektedir. Ve bizim için en zaruri amaç siz üyelerimizin hedeflerine giden yolda en doğru ve etkili yöntemi uygulamaktır. Sizin hedefinize ulaşmanız, bizim başarı ölçütümüzdür.

Pilateste de aynı amacı benimsedik. Reformer pilateste ve mat pilateste uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalı hocalarımız, hedefinize giden yolda her zaman sizinle.

Hocalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda bulunan sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi harekete geç. Spor birlikteyken güzel. Sporu birlikte yapalım !!!

Kozyatağı semtinde profesyonel bir spor yolcuğuna bizimle birlikte çıkmaya ne dersiniz ?

Pilates
FITNESS
FITNESS
FITNESS - PILATES
FITNESS - PILATES
PILATES - FITNESS
PILATES - FITNESS
PILATES