SPORTS FACTORY İLE LİMİTLERİNİ KEŞFET!

Eğitmenlerimizin hazırladığı kişiye özel programlar ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşın. Çeşitli ders ve üyelik paketlerimizden kendinize en uygun olanını belirleyin.

(0216) 384 0110 19 Mayıs Mahallesi, Uzay Sk. 5/1, 34736 Kozyatağı Haftaiçi 08:00 - 22:30 Haftasonu 09:30-20:00
Bizi Takip Edin

Sports Factory’ de Yeni Sezon Öncesi İndirimi Kaçırmayın

  /  Sports Factory’ de Yeni Sezon Öncesi İndirimi Kaçırmayın
Ağustos ayının sonuna kadar kulübümüze gel kayır ol, Sports Factory’de indirimli üyelik fırsatlarından yararlanma şansı kazan. Haftanın 5 günü çeşitli grup derslerinden faydalan. Zumba, abs derslerinde kalori yakımını hızlandır. Pİlates derslerine girerek hem sıkılaş hemde vücut postürünü şekillendir. Yoga derslerinde vücut sıkılığını elde ve hiç denemediğin yoga pozlarını başarmaya çalış. Bir çok faydasını göreceğiniz grup derslerinin üyeliğiniz boyunca aksatmamaya çalışın.

Sağlıklı, güçlü bir vücut için ilk sağlamamız gereken şey disiplin olacaktır. Disiplini ise size sporu sevdirerek sağlayacağız.

6 aylık üyeliklerde hem indirim fırsatını kaçırma hem de 3 ders personal trainer ile ders yapma ayrıcalığını keşfet. Kişisel eğitmenimizle yapacağınız bu 3 ders hayatınızı değiştirebilir.

Spora farklı bir bakışla hayatınızın özel bir noktasına koymamız bizim en büyük gayretimiz. Hiç bir başarı tembellikle kazanılmaz. Kolay yoldan kilo vermek yada şekle girmek amacımız olmayacak. Amacımız hayatınız boyunca kendinize verdiğiniz önemi size hatırlamak ve vücudunuzu ilerleyen yıllar için sağlıklı bir şekilde hazırlamak.

1 yıllık üyeliklerde indirim fırsatını kaçırma, 3 ay üyelik de kulübümüz tarafından hediyen olsun. 5 ders personal trainer hizmetinin yanında 1 aylık beslenme programı şansı kazan.

Derslerin bittiğinde bile üyelik kapsamınızda eğitmenlerimizin gözetimi altında kalıyor olmanız butik spor salonumuzun en önemli parçasıdır. Bizim ailemize katılmanız sporu size alışkanlık haline getirmeyi amaçlamamız bizim en büyük başarılarımızdandır. Özel dersler kapsamında detaylı bir beslenme programı kazanacaksınız. Bu doğrultuda özel dersleriniz bittiğinde kişiye özel spor programlarınız devam edecek ve sizin düzenli gelişinizle sürekli güncellenecek. Eğitmenlerimizle kas ve yağ ölçümlerinizi yaptırarak, hem gözle görülür farkı hissedeceksiniz hem matematiksel olarak değişimi rakamlar ile göreceksiniz

Bu fırsatı kaçırmaman için son gün 31 Ağustos.

WhatsApp chat