SPORTS FACTORY İLE LİMİTLERİNİ KEŞFET!

Eğitmenlerimizin hazırladığı kişiye özel programlar ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşın. Çeşitli ders ve üyelik paketlerimizden kendinize en uygun olanını belirleyin.

(0216) 384 0110 19 Mayıs Mahallesi, Uzay Sk. 5/1, 34736 Kozyatağı Haftaiçi 07:00 - 22:30 Haftasonu 09:30-20:00
Bizi Takip Edin
Image Alt

SPORTS FACTORY?

ADAPTASYON PROGRAMLARI

01

Detaylı bir vücut analizinin ardından, eğitmenlerimiz tarafından yazılan adaptasyon programına başlıyorsunuz. Sağlık durumunuza bağlı olarak yazılan adaptasyon programı ile iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Personal Trainer

02

Kişiye özel eğitmenimizle yapacağınız bu antrenmanlar, hedeflerinize hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmanızda yardımcı olacak. Derslere başlamadan önce kişisel hedeflerinizi belirlemek için demo dersinizi talep edin. Eğitmenimizle bire bir geçireceğiniz bu dakikalar vücut gelişiminizde önemli rol oynayacak.

#SPORTSFACTORYTURKEY

SAKATLANMADAN SAĞLIKLI SPOR

03

Medikal kuruluşlarla iş ortaklığı olan Sports Factory Turkey, çalışma programlarını, kadrosunda bulundurduğu uzmanlar eşliğinde eklem ve kardiovasküler sağlığınızı en iyi şekilde koruyacak ve varsa mevcut sakatlıklarınızın tedavisine destek olacak şekilde hazırlamaktadır.

#TAMMOTİVASYON

YÜKSEK KALİTE EKİPMANLAR

04

Sports Factory Turkey, son teknoloji ürünü, eklem sağlığını koruyan, darbe emici yapıya sahip üst düzey ergonomik kardio cihazları, multifonksiyonel fitness ve olimpik Free Weight ekipmanları ile hizmet vermektedir.

ÜST DÜZEY EĞİTMENLER

05

İster profesyonel sporcu olun, ister sağlıklı yaşam için spor yapın, kadrosunda branşlarında uzman 9 eğitmen bulunduran Sports Factory Turkey, sizleri tüm bireysel gereksinim ve hedeflerinize yönelik hazırlayacak ve destekleyeceklerdir.

HİJYEN

06

Temizlik ve hijyen konusuna üst düzey önem veren Sports Factory Turkey, Cleno Touch hijyen sertifikası almaya hak kazanmış bir kuruluştur.

PSİKOLOJİK DESTEK

07

Üyelerinin motivasyonunu daimi kılmak için kadrosunda uzman psikolog da bulunduran Sports Factory Turkey, sportif yaşamı saatler süren bir külfet olmaktan çıkarıp, üyeleri için boşa zaman harcamadıkları ve keyif aldıkları vazgeçilmez bir hobi haline dönüştürmeyi hedeflemektedir.

#LİMİTLERİNİKEŞFET

SİZİ ARAYALIM?

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaştığınız takdirde tarafınıza en kısa sürede ulaşacağız.
WhatsApp chat