SPORTS FACTORY YAZ OKULU

#SPORTSFACTORYTURKEY

Sports Factory olarak, 6-12 yaş arası çocuklar için ve yaz boyunca çeşitli dönemlerde açılacak 3 haftalık bir yaz okulu programı başlatıyoruz. Çocuklar için Fitness, Zumba ve Jimnastik derslerinden oluşan bu program çocuklarınızın bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişimine katkı sunmayı amaçlamaktadır. Eğitmenlerimizce özenle hazırlanan program çocukların sadece sportif kabiliyetlerini geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda daha kararlı, dirençli, disiplinli, takım oyununa yatkın bireyler olma yolunda da kendilerini destekleyecektir.

Erken yaşta katılınılan bu gibi aktiviteler, sporu ve sağlıklı yaşamı benimseme, hayatın bir parçası yapma yolunda çok önemli adımlardır.

BAŞVURU YAPIN

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz, sizleri salonumuza davet etmek üzere aramak isteriz.

DÖNEMLER

1.Dönem

17 Haziran – 5 Temmuz

 

2.Dönem

8 Temmuz – 26 Temmuz

 

3. Dönem

29 Temmuz – 16 Ağustos

 

4.Dönem

19 Ağustos – 6 Eylül

FITNESS KIDS

01

(LIFE KİNETİK)

6-12 yaş aralığındaki çocuklara özel olarak tasarlanmış, fiziksel kabiliyetleri, motor becerileri ve vücut koordinasyonu, denge vb. özelliklerini geliştirmeye yönelik bir programdır. Çocuklar eğlenceli ve ilgili çekici egzersizlerle bir yandan keyifli vakit geçirirken bir yandan da bedensel kabiliyetlerini geliştirme fırsatı bulurlar. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi ön plana çıkar.Eğlenirken öğrenmeye başlarlar. Çocuklarda grup çalışması ve işbirliği dinamiğinde gelişim sağlanır. İyi bir Sosyal çevre oluştururlar ve enerjilerini doğru yönlendirmeyi öğrenirler. Basketbol futbol gibi takım ve brans sporlarının baslama yası ortalama 11 ve ya 12 dir. Bu branşlara hazırlık öncesi psikomotor gelişim en iyi sekilde sağlanır.

ZUMBA KIDS

02

Dans ve sporun bir araya geldiği en popüler program olan Zumba’nın çocuklar için hazırlanmış halidir. Uzman Zumba eğitmenimizin hazırladığı program, kilo kaybı, koordinasyon gelişimi vb. gibi bedensel etkilerinin dışında, çocukların sosyalleşme, bir arada hareket etme, konsantrasyon gibi becerilerini de geliştirebilecekleri ve kendilerini iyi hissedecekleri eğlenceli kareografi ve figürlerden oluşmaktadır.

JİMNASTİK

03

Uzmanların beden sağlığı açısından erken yaşlarda mutlaka tavsiye ettiği jimnastik, hem çocukların kemik ve kas yapısını sağlıklı bir şekilde güçlendirmekte hem de çocukların daha ileri yaşlarda ilgilenebileceği neredeyse tüm sporlar için çok güçlü bir temel teşkil etmektedir. Vücuda kattığı esneklik, olası tüm anatomik rahatsızlıklar ve sakatlıkların oluşma ihtimalini azaltmaktadır.

DERS SAAT VE GÜNLERİ

Dönem boyunca dersler hafta içi günleri yapılacaktır.
Derslerin başlangıç saati 09:00, bitiş saati ise 12:00 olacaktır.
Her ders 50 dakika sürecektir.
Branşlar arasında çocuklarımız 10 dakika dinlenecek ve diğer derse hazırlanacaklardır.

#TAMMOTİVASYON

FİYATLANDIRMA

Tüm branşlar için ;                   Tek branş için bir dönem ;
1 Dönem – 1500 TL                        Tek Ders 600 TL
2 Dönem – 2800 TL                       İki Ders 1100 TL
3 Dönem – 4000 TL
4 Dönem – 5000 TL
WhatsApp chat