Image Alt

Spor Salonu Üyeliği Fit Üye Paketi

  /  Beslenme   /  Spor Salonu Üyeliği Fit Üye Paketi
Fit üye paketi

Spor Salonu Üyeliği Fit Üye Paketi

  Biz ekip olarak sizle beraber spor yapmaya hazırız. Fakat işin büyük kısmı sizde bitiyor olacak. Motivasyonunuzu kaybetmeden, bahaneler bulmadan spor hayatınıza devam etmek tamamen sizin elinizde. Spor salonu üyeliği fit üye paketi kapsamında geri kalan bütün desteği vermek için biz kendimize güveniyoruz.

  Siz bu motivasyonu korumaya çalışırken biz sizi biraz daha motive etmek için 1 yıllık üyeliğinizi 10 ders ile birleştiren bir paket hazırladık. İster Pilates yapın, ister Personal Trainer ile çalışın.

  Derslerin bitiminde sizle ilgilenen bu sefer birden çok eğitmen olacak. Siz daha bilinçli ve motivasyonlu yolunuza devam ederken biz 3 haftalık süreçlerde ve geldiğiniz her gün gelişiminizi takip ediyor olacağız.

  Onlarla çalışacağınız 10 ders spora bakış açınızı fazlasıyla değiştirecek !
Avantajları;
Cebinize uygun bir maliyet.
Bir dersten daha fazlası, vücudunuzla ilgili bir çok farklı şeyi öğrenirken, antrenman yapma metodunu iyi bir şekilde kavrarsınız.
Esnek saatler, derslerin bitiminde ise düzenli hazırlanan size özel programlar.
Spor ve beslenme anlamında danışabileceğiniz güvenilir uzman eğitmenler.
Sınırsız grup dersi katılımı.

Bu paket neleri içeriyor ?

 Spor salonumuzda 1 yıllık üyelik neleri içeriyor.

Katılabileceğiniz 56 grup dersi. (Pilates-Zumba-Yoga- Karın)

Yağ-kas ölçümü analizi ve değerlendirilmesi.

Sağlık ve hedeflere göre kişiye özel hazırlanan eğitim programı.

Başınızı her kaldırdığınızda danışabileceğiniz bir eğitmen.

3 Haftalık periyotlarda gelişiminizi takip eden ekibimiz.

Bu Pakette İki Farklı Özel Ders Seçeneği Olacak.
Özel Ders Alarak Hedeflerime Nasıl Ulaşabilirim.

  Pilates yapmak istiyor olabilir, bunun sebebleri arasında kötü olan postürünüz, sürekli yaşadığınız sırt, bel ve boyun ağrıları olabilir. Bu durumların yanı sıra Pilates, atletiziminizi geliştirecek, kendinizi daha esnek hale getirip sakatlık riskinizi minumum seviyeye indireceksiniz. Bunlar tamamen sizin elinizde. Siz buna hazır mısınız? Eğer siz sağlığınız ve yaşam kaliteniz için kendinize zaman ayırır, bize danışırsanız hayatınız çok farklı yönde ilerleyebilir. Unutmayın hiç bir şey için geç kalmadınız.

  Fitness ile zayıflamak istiyor yada güçlenmek istiyor olabilirsiniz, bu durumda işler sizin için daha sıkı. Beslenmenizi kan testlerinize kadar öğrenip ayarlayacak motivasyon dolu bir eğitmen düşünün. Ayarladığınız saatlerde orada olmanız gerekiyor ve bunun avantajı sizi ciddi bir disiplin bekliyor. Kısa sürede düşen yağ oranınızı takiben artan kas oranınız. Bunlar için geç kalmadınız. Yeter ki hayatınıza sporu ve sağlıklı beslenmeyi dahil edin.

ADD COMMENT

WhatsApp chat