SPORTS FACTORY İLE LİMİTLERİNİ KEŞFET!

Eğitmenlerimizin hazırladığı kişiye özel programlar ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşın. Çeşitli ders ve üyelik paketlerimizden kendinize en uygun olanını belirleyin.

(0216) 384 0110 19 Mayıs Mahallesi, Uzay Sk. 5/1, 34736 Kozyatağı Haftaiçi 07:00 - 22:30 Haftasonu 09:30-20:00
Bizi Takip Edin
Image Alt

GRUP SINIFLARI

Pazartesi, Çarşamba: 19:45 Salı, Perşembe: 20:00

Pazartesi, Çarşamba: 19:00 Pazar: 15:00

GRUP DERSLERİNİN 6 ÖNEMLİ FAYDASI

İnsanlar spor salonundaki ilk günlerinde ne yapmaları gerektiğinden çok
emin olamaz. Bir grup egzersiz sırasını bir grup ise hareketlerin anlamını
çözmekle zaman harcar. Spora yeni başladıysanız ya da fazla fitness
bilginiz yoksa, grup dersleri sizin için iyi bir çözüm olabilir.

MOTİVASYON

1

Grup derslerinde hedeflerinize motive olmak, ekip arkadaşlarınız sayesinde daha da kolaylaşıyor. Birlikte ilerleme kaydedeceğiniz arkadaşlarla antrenman saatlerinizi daha eğlenceli hale getirecek bu gruplara katılmayı ihmal etmeyin. Grup dersleri motive olmak için harika bir yöntemdir. Kendinizi ve başkalarını daha fazla motive edin ve daha fazla zorlayın.

YAPI

2

Grup dersleri, düşünmek veya plan yapmak zorunda kalmadan antrenman yapmak için harika bir yoldur. Her ders, ısınma, dengeli egzersiz ve soğuma şeklinde yapılandırılmıştır.

UYGUN FORM

3

Fitness eğitmeninin en önemli görevlerinden biri uygun formu göstermenin yanısıra hareketin doğruluğundan emin olmaktır. Sınıftaki herkesin egzersizleri doğru şekilde yürütüyor olması, potansiyel sakatlıkları önleyecektir.

ÇEŞİTLİLİK

4

Kardiyo, ABS, zumba, yoga, Pilates, speedy fiit... liste uzayıp gidiyor. Haftalık programınızda çeşitli derslere yer vermek vücudunuzu şaşırtıp metabolizmanızı hızlandırarak antrenmanınızı rutinlikten uzaklaştıracaktır.

HESAP VERİLEBİLİRLİK

5

Üyelerimizin bazı sınıflara girebilmesi için rezervasyon oluşturması gerekecek. Bu durum egzersizlerinizden sorumlu olmak güzel bir neden oluşturuyor. Katılmadığınız derslerde geride kalma korkunuz, grup içerisinde ki performansınız, bunlar önemli bir rol oynar.

EĞLENCE

6

Müzik ve birbirini motive eden arkadaş grubu spordan alacağınız keyfi arttıracaktır. Ayrıca grup derslerinde birçok outdoor aktivite planlayabilir, sağlıklı ve spor dolu zamanlar geçireceğiniz iyi bir sosyal ortam yaratabilirsiniz.

DENEME DERSİ AL

Cum sociis Theme natoque penati bus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

WhatsApp chat