SPORTS FACTORY İLE LİMİTLERİNİ KEŞFET!

Eğitmenlerimizin hazırladığı kişiye özel programlar ile sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşın. Çeşitli ders ve üyelik paketlerimizden kendinize en uygun olanını belirleyin.

(0216) 384 0110 19 Mayıs Mahallesi, Uzay Sk. 5/1, 34736 Kozyatağı Haftaiçi 08:00 - 22:30 Haftasonu 09:30-20:00
Bizi Takip Edin

YAZ PROGRAMINDA NE ÖNERİYORUZ?

BASİT AMA GÜÇLÜ EGZERSİZ PLANI

1

Egzersiz planının faydaları

Kalp ve akciğerlerin artan sağlığı
Gelişen kas gücü
Dayanıklılık artımı ve motor becerilerde gelişim
Aerobik kondisyonda artış
Gelişmiş kas tonu ve gücü
Daha iyi koordinasyon
Çeviklik ve esneklik kazanımı
Gelişmiş denge
Artan enerji seviyeleri
Artan fiziksel güven
Kronik hastalık riskini azaltma ihtimali(tip 2 diyabet ve kalp hastalığı gibi), uyku düzenini iyileştirir, gelişmiş beyin fonksiyonu ve sağlığı, gelişmiş genel ve psikolojik gelişim.

SAĞLIKLI BİR BESLENME PLANI

2

Beslenme planının faydaları

Azalan stres
Önümüzdeki hafta için buzdolabına yazılan bir yemek planı ile her öğün için ne yapılacağını tam olarak bilebilirsiniz. Böylece ne pişireceğinizi düşünmek zorunda kalmazsınız.
PORSİYON KONTROLÜNÜ ÖĞRENİN
Kendi öğünlerinizi planlamak, gerçekte ne kadar yediğinizi görmenize olanak sağlar. Bu aynı zamanda restoranlarda fazla yemek yemenizi de önler,
SAĞLIKLI YE
Acıktığınızda ve ya kan şekeriniz düştüğü zaman hemen hemen her şeyi yemeye daha yatkınsınız. Bu yüzden bazılarımız sağlıksız fast food gibi seçeneklere başvuruyor. Yemek planlaması, yediklerinizin sağlıklı gıdalar olması yaşam kalitenizi bir hayli arttıracaktır.
Zamanını Kurtar
Aç olmak ve planlanmış hiçbir şeyin olmadığını fark etmek şüphesiz stresli. Buzdolabınızın içinde bakınmak yerine sağlıklı yemeğinizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz.
Paranı Kurtar
Yemek planlaması bütçenizi yardımcı olmak için harika bir yoldur. Restoranlarda para harcamayı bırakırken, tasarruflu ürünleri satın almayı da sağlıyor. Listede bulunanlara bağlı kalmak, marketteki extra satın alımlarını da önlüyor.
Fast food tan kaçın
Yemek planlamasına gelince, bir planla bakkala gidersiniz ve tüm eşyaları nasıl kullanacağınızı bilirsiniz. Her yemeğin bir amacı olduğunda, buzdolabındaki boşa harcayacağınız şeyler için endişelenmeniz gerekmez.

CHALLENGE

3

Eğitmenlerimizin belirlediği uygulanması kolay ama yüksek motorik özellik becerileri içeren bu 4 farklı hareket bu challenge’ın kazananı olacak.
İlk ve son gün yapacağınız bu 4 temel harekette performansınızın nasıl geliştiğini göreceksiniz. Dayanıklılık, kuvvet , güç ve koordinasyon becerilerinizin gelişeceği, aynı zamanda rekabet içinde dostça ve eglenceli bir şekilde olacağımız 21 gün kamp sizleri bekliyor.

HEM REKABET ET HEM EĞLEN

4

21 gün boyunca yapacağınız fonksiyonel antrenmanlar ve ağırlık çalışmaları sizi bu challenge’a en iyi şekilde hazırlayacak.
Yaz gelmeden forma girmenin en kolay ve hızlı yolunu,sporu eğlenceye ve dostça rekabete döndürerek birlikte başaracağız

SİZE ÖZEL BİR PROGRAM

5

Her ayın ilk günü başlayacak bu program 21 gün sürecektir. 21 günün sonunda challenge kazananını kulübümüzden 3 aylık üyelik kazanacaktır.
Yaz boyu sürecek bu challengelar her ayın başı ile başlayıp 21. Günde sona erecektir. Ay ortasında kayıt olmak isteyenler bir sonra ki dönem challengelara kayıt edilecektir.

21 GÜNE HAZIR
MISIN?

SIKI BİR KARIN İÇİN 21 GÜN

YÜKSEK MİKTARDA KALORİ YAKIMI

ARTAN KAS TONU VE ESNEKLİK

HAYAL ETTİĞİNİZ BİR VÜCUT 

KAYIT OL

İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirseniz, sizleri salonumuza davet etmek üzere aramak isteriz.

FORMUNU YAKALA

k ve son gün yapacağınız bu 4 temel harekette performansınızın nasıl geliştiğini göreceksiniz. Dayanıklılık, kuvvet , güç ve koordinasyon becerilerinizin gelişeceği, aynı zamanda rekabet içinde dostça ve eglenceli bir şekilde olacağımız 21 gün kamp sizleri bekliyor.
1
BURPEE
2
PLANK
3
SQUAT
4
BOX STEP
WhatsApp chat